Stafi

Milazim Berisha

Drejtor Gjeneral

+377 (0) 44 502 077
milazim@eurolona.com

Fatmir Berisha

Menaxher i Prodhimit

+377 (0) 44 168 728
fatmir@eurolona.com

Agim Rexhepi

Menaxher Projektesh

+377 (0) 44 171 780
agim@eurolona.com

Fazli Berisha

Menaxher i Shitjes – (Fermë dhe kultura bujqësore)

+377 (0) 44 158 100
fazli@eurolona.com

Fatime Berisha

Administratë

fatime@eurolona.com

Avdi Veliu

Menaxher i Shitjes

+377 (0) 44 146 488
avdi@eurolona.com

Mevlud Beqiri

Zyrtar për Grumbullim Qumështi

+377 (0) 44 295 710
mevlud@eurolona.com

Almir Abdurramani

Teknolog i Ushqimit

+377 (0) 44 415 615
almir@eurolona.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *